Základní škola Sokolov, Švabinského 1702

Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Třídy

Třídy

Vedení školy

Ředitelka:

Mgr. Lenka Černá

cerna@6zs-sokolov.cz

Zástupce ředitele pro I. stupeň:

Mgr. Iveta Janušková

januskova@6zs-sokolov.cz

Zástupce ředitele pro II. stupeň:

Ing. Bc. Václav Bechiňský

bechinsky@6zs-sokolov.cz

Sekretářka:

Ludmila Davídková

davidkova@6zs-sokolov.cz

Provozní doba v kanceláři školy:

Pondělí 6:30 - 15:30
Úterý 6:30 - 15:00
Středa 6:30 - 15:30
Čtvrtek 6:30 - 15:00
Pátek 6:30 - 14:00

 

Seznam tříd ve školním roce 2020/21

Třída

Třídní učitel

1. A

Mgr. Hana Lipovská

lipovska@6zs-sokolov.cz

1. B

Mgr. Jana Šedivcová

sedivcova@6zs-sokolov.cz

1. C

Mgr. Magdaléna Hadravová

hadravova@6zs-sokolov.cz

2. A

Mgr. Lenka Kunová

kunova@6zs-sokolov.cz

2. B

Mgr. Dana Brožíková

brozikova@6zs-sokolov.cz

2. C

Mgr. Marie Bláhová

blahova@6zs-sokolov.cz

3. A

Mgr. Ilona Vakešová

vakesova@6zs-sokolov.cz

3. B

Mgr. Andrea Mašková

maskova@6zs-sokolov.cz

3. C

p. uč. Božena Mariánková

mariankova@6zs-sokolov.cz

4. A

Mgr. Bc. Lenka Soumarová

soumarova@6zs-sokolov.cz

4. B

Mgr. Ivana Vacková

vackova@6zs-sokolov.cz

5. A

Mgr. Alena Röhryová

rohryova@6zs-sokolov.cz

5. B

Mgr. Silvie Prokešová

prokesova@6zs-sokolov.cz

5. C

p. uč. Gabriela Wernerová

wernerova@6zs-sokolov.cz

 

Mgr. Bc. Václav Srb

srb@6zs-sokolov.cz

asistenti pedagoga

Mária Cihlářová,

Eva Cimlová,

Gabriela Csipková,

Irena Drábková, 

Olga Eismannová,

Markéta Harčárová,

Kateřina Rosprimová,

Marie Machová,

Rita Misíková,

Eva Rohalová,

Karolína Seilerová,

Alice Zuzáková

Třída

Třídní učitel

6. A

Ing. Bc. Václav Bechiňský

bechinsky@6zs-sokolov.cz

6. B

p. uč. Lucie Nováčková

novackova@6zs-sokolov.cz

6. C

Bc. Lucie Křenková

krenkova@6zs-sokolov.cz

7. A

Mgr. Ivana Laslopová

laslopova@6zs-sokolov.cz

7. B

Mgr. Monika Anselmová

anselmova.m@6zs-sokolov.cz

7. C 

Mgr. Milada Brtková

brtkova@6zs-sokolov.cz

8. A

Bc. Zuzana Hrubá

hruba@6zs-sokolov.cz

8. B

Ing. Bc. Libuše Zechnerová

zechnerova@6zs-sokolov.cz

8. C

Mgr. Radek Škarda

skarda@6zs-sokolov.cz

9. A

Bc. Jindra Hronová

hronova@6zs-sokolov.cz

9. B 

Bc. Kateřina Martínková

martinkova@6zs-sokolov.cz

 

Mgr. Miluše Fenclová

fenclova@6zs-sokolov.cz

 

Mgr. Romana Cihlářová

cihlarova.r@6zs-sokolov.cz

 

Mgr. Bc. Jan Lysý

lysy@6zs-sokolov.cz

 

Bc. Eliška Nováková

novakova@6zs-sokolov.cz

 

p. uč. Hana Plachá

placha@6zs-sokolov.cz

 

Bc. Michaela Pawlasová

pawlasova@6zs-sokolov.cz

 

Mgr. Marie Šellongová

sellongova@6zs-sokolov.cz

 

p. uč. Kateřina Šípová

sipova@6zs-sokolov.cz

 

p. uč. Václav Vyskočil

vyskocil@6zs-sokolov.cz

 

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30
Logická olympiáda
1
Logická olympiáda
2
Logická olympiáda
3
Logická olympiáda
4
Logická olympiáda
5
Logická olympiáda
6
Logická olympiáda
7
Logická olympiáda
8
Logická olympiáda
9
Logická olympiáda
10
Logická olympiáda
11
Logická olympiáda
12
Logická olympiáda
13
Logická olympiáda
14
Logická olympiáda
15
Logická olympiáda
16
Logická olympiáda
17
Logická olympiáda
18
Logická olympiáda
19
Logická olympiáda
20
Logická olympiáda
21
Logická olympiáda
22
Logická olympiáda
23
Logická olympiáda
24
Logická olympiáda
25
Logická olympiáda
26
Logická olympiáda
27
Logická olympiáda
28
Logická olympiáda
29
Logická olympiáda
30
Logická olympiáda
31
Logická olympiáda
1