Základní škola Sokolov, Švabinského 1702

Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Třídy

Třídy

Vedení školy

Ředitelka:

Mgr. Lenka Černá

cerna@6zs-sokolov.cz

Zástupce ředitele pro I. stupeň:

Mgr. Iveta Janušková

januskova@6zs-sokolov.cz

Zástupce ředitele pro II. stupeň:

Ing. Bc. Václav Bartoň

barton@6zs-sokolov.cz

Sekretářka:

Ludmila Davídková

davidkova@6zs-sokolov.cz

Provozní doba v kanceláři školy:

Pondělí 6:30 - 15:30
Úterý 6:30 - 15:00
Středa 6:30 - 15:30
Čtvrtek 6:30 - 15:00
Pátek 6:30 - 14:00

 

Seznam tříd ve školním roce 2020/21

Třída

Třídní učitel

1. A

Mgr. Hana Lipovská

lipovska@6zs-sokolov.cz

1. B

Mgr. Jana Šedivcová

sedivcova@6zs-sokolov.cz

1. C

Mgr. Magdaléna Hadravová

hadravova@6zs-sokolov.cz

2. A

Mgr. Lenka Kunová

kunova@6zs-sokolov.cz

2. B

Mgr. Dana Brožíková

brozikova@6zs-sokolov.cz

2. C

Mgr. Marie Bláhová

blahova@6zs-sokolov.cz

3. A

Mgr. Ilona Vakešová

vakesova@6zs-sokolov.cz

3. B

Mgr. Andrea Mašková

maskova@6zs-sokolov.cz

3. C

p. uč. Božena Mariánková

mariankova@6zs-sokolov.cz

4. A

Mgr. Bc. Lenka Soumarová

soumarova@6zs-sokolov.cz

4. B

Mgr. Ivana Vacková

vackova@6zs-sokolov.cz

5. A

Mgr. Alena Röhryová

rohryova@6zs-sokolov.cz

5. B

Mgr. Silvie Prokešová

prokesova@6zs-sokolov.cz

5. C

p. uč. Gabriela Wernerová

wernerova@6zs-sokolov.cz

 

Mgr. Bc. Václav Srb

srb@6zs-sokolov.cz

asistenti pedagoga

Mária Cihlářová,

Eva Cimlová,

Gabriela Csipková,

Irena Drábková, 

Olga Eismannová,

Markéta Harčárová,

Kateřina Rosprimová,

Marie Machová,

Rita Misíková,

Eva Rohalová,

Karolína Seilerová,

Alice Zuzáková

Třída

Třídní učitel

6. A

Ing. Bc. Václav Bartoň

barton@6zs-sokolov.cz

6. B

p. uč. Lucie Nováčková

novackova@6zs-sokolov.cz

6. C

Bc. Lucie Křenková

krenkova@6zs-sokolov.cz

7. A

Mgr. Ivana Laslopová

laslopova@6zs-sokolov.cz

7. B

Mgr. Monika Anselmová

anselmova.m@6zs-sokolov.cz

7. C 

Mgr. Milada Brtková

brtkova@6zs-sokolov.cz

8. A

Bc. Zuzana Hrubá

hruba@6zs-sokolov.cz

8. B

Ing. Bc. Libuše Zechnerová

zechnerova@6zs-sokolov.cz

8. C

Mgr. Radek Škarda

skarda@6zs-sokolov.cz

9. A

Bc. Jindra Hronová

hronova@6zs-sokolov.cz

9. B 

Bc. Kateřina Martínková

martinkova@6zs-sokolov.cz

 

Mgr. Miluše Fenclová

fenclova@6zs-sokolov.cz

 

Mgr. Romana Cihlářová

cihlarova.r@6zs-sokolov.cz

 

Mgr. Bc. Jan Lysý

lysy@6zs-sokolov.cz

 

Bc. Eliška Nováková

novakova@6zs-sokolov.cz

 

p. uč. Hana Plachá

placha@6zs-sokolov.cz

 

Bc. Michaela Pawlasová

pawlasova@6zs-sokolov.cz

 

Mgr. Marie Šellongová

sellongova@6zs-sokolov.cz

 

p. uč. Kateřina Šípová

sipova@6zs-sokolov.cz

 

p. uč. Václav Vyskočil

vyskocil@6zs-sokolov.cz

 

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26
Logická olympiáda
27
Logická olympiáda
28
Logická olympiáda
29
Logická olympiáda
30
Logická olympiáda
31
Logická olympiáda
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6