Základní škola Sokolov, Švabinského 1702

Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Plán akcí

Plán akcí

Datum Čas Nadpis/místo Popis Zodpovídá
07.01.2020 10:30

Metodická schůzka

Sborovna ŠD

Metodická schůzka

Všechny vychovatelky
08.01.2020 8:00-12:00

I. stupeň

OK Basketbal

OK Basketbal

Obě tělocvičny obsazeny

Mgr.A.Mašková

p. L.Šnobl

08.01.2020 8:00-12:00

I. stupeň

OK Basketbal

OK Basketbal

Obě tělocvičny obsazeny

Mgr.A.Mašková

p. L.Šnobl

10.01.2020 13:00-14:30

Oddělení SLUNÍČKA

Školní bazén

ŠD ve školním bazénu p.vych.M.Rychlá
10.01.2020 9:00-10:00 Vybraní žáci I.stupně - TV Sportovní trénink spojený s besedou s ambasadorem ODM 2020 Mgr. Bc. V. Srb
14.01.2020 13:00-15:00

Zdobení stromečku

Městské koupaliště

Zdobení stromečku pro zvířátka

Spolupráce ŠD s myslivci a rodiči

všechny vychovatelky
15.01.2020 08:30-13:30 OK - dějepisná olympiáda DDM SO

OK - dějepisná olympiáda

Jan Přibyl, Michal Spišak, Štěpánka Tatýrková

Mgr. R.Cihlářová
17.01.2020 13:00-14:30

Oddělení BERUŠKY

Školní bazén

ŠD ve školním bazénu p.vych.N.Marklová
20.01.2020 do 08:00 Podklady PR ZŘŠ odevzdat podklady k pedagogické radě TU a příslušní vyučující

21.a22.01.2020

  Revize tělocvičen Tělocvičny mimo provoz TU a vyučující TV
21.01.2020  

ŠKOLNÍ JÍDELNA

- odstávka teplé vody

Školní jídelna nevaří. Důvodem je odstávka teplé vody.

Děkujeme za pochopení.

 
21.01.2020 08:10-12:00

OK Minivolejbal

ZŠ Běžecká, Sokolov

OK Minivolejbal - I. stupeň Mgr. A. Mašková
22.01.2020 14:15 PG rada - aula Pololetní pedagogická rada Všichni pedagogičtí pracovníci
23.01.2020 10:00

Mobilmánie

MKS Sokolov

Beseda III. B a IV. A se spisovatelkou Lenkou Rožnovskou Mgr.I.Vacková, Mgr. A.Röhryová
24.01.2020 13:00-14:30

Oddělení DRÁČCI

Školní bazén

ŠD ve školním bazénu p.vych. J.Kačírová
24.01.2020 08:00-13:00

KK Basketbal

ZŠ K. Vary

KK v basketbalu - ZŠ Konečná, KV Mgr. A.Mašková
28.1.2020 10:00-13:15 Úpravna pitné vody 8.A - exkurze do úpravny pitné vody

Mgr. I.Laslopová

29.1.2020 08:00-12:00 Matematická olympiáda V.C - matematická olympiáda Mgr. A.Mašková
29.01.2020 14:15 Vedení třídnických hodin Výměna zkušeností - účast je dobrovolná a zúčastnit se mohou i kolegové, kteří třídními učiteli nejsou.

Mgr. Bc. V. Srb

Bc. L. Křenková

30.01.2020  

Vysvědčení

I. pololetí

1. a 2. ročníky končí v 11:40 hodin

3. - 5. ročníky končí ve 12:35 hodin

6. - 9. ročníky končí ve 13:30 hodin

TU
30.01.2020 13:30-14:00 Říše lva - ŠD Celodružinová soutěž všechny vychovatelky
31.01.2020   Studium - žáci 5. a 7. ročníků Nahlásit zájemce o studium na víceletých gymnáziích ŘŠ TU
31.01.2020 06:00-16:00   Provoz ŠD o pololetních prázdninách p.vych.N.Marklová
04.02.2020 10:00 Soudní přelíčení 9.A - beseda - soudní přelíčení Ing. V. Bechiňský
07.02.2020   Odevzdat podklady VP - od vycházejících žáků TU
12.02.2020 08:00-12:00

OK přehazovaná

ZŠ Pionýrů, Sokolov

OK přehazovaná - I. stupeň Mgr. A. Mašková
12.02.2020 08:00-13:30

ÚDIF- fyzikální divadlo

Cena: předběžně 60,-
1.8:00 - 8:45 - 4.A,B
2.8:55 - 9:40 - 4.C, 5.A
3.10:00 - 10:45 - 5.B, 5.C
4.10:55 - 11:40 - 7.B,7.C
5.11:50 - 12:35 - 6.C, 7.A
6.12:45- 13:30 - 6.A,6.C
Mgr. I.Laslopová
14.02.2020 09:00-12:00 "Hádej s námi" Vědomostní soutěž pro žáky 5. ročníků Ing. V. Bechiňský, Mgr. I.Janušková, Mgr. I. Laslopová, Mgr. I. Vacková
17.02. až 21.02.2020   Lyžeřský kurz Lyžeřský kurz - 7. ročníky

Bc. Z. Hrubá,

Bc. J. Hronová,

Ing. Bc.Bechiňský

19.02.2020

08:30 I. st.

10:15 II. st.

Divadelní představení v AJ

Divadelní představení v AJ - vstup 70,- Kč:

1. stupeň v 8:30

2. stupeň v 10:15

TU + učitelé jazyků
20.02.2020 08:00-14:00 KK přehazovaná KK přehazovaná - 1. stupeň Mgr. A.Mašková
7. a 8.4.2020 14:00-17:30 Zápis do prvních ročníků   všichni pedagogičtí pracovníci
23.a 24.6.2020   Školympiáda  

Mgr. Bc. V. Srb

Bc. J. Hronová

 24.3.2020  8:50 - 11:40    Testy k ověřování nadání do třídy s RVMPP  Mgr. Černá, Ing. Bc. Bechiňský, Mgr. Janušková
 24.4.2020  8:50 - 11:40    Testy k ověřování nadání do třídy s RVMPP Mgr. Černá, Ing. Bc. Bechiňský, Mgr. Janušková

 

 

13.květen 2020

 I. stupeň  Enviromentální výchova a krása letu dravých ptáků

 10:00 - 11:15 ukázka dravců

vybíráme 40,- Kč na žáka + 40,- Kč je příspěvek SRPDŠ

(žáci, kteří neplatili SRPDŠ, platí plné vstupné 80,- Kč)

 

 TU a vyučující

  

 

13.květen 2020

 II. stupeň  Enviromentální výchova a krása letu dravých ptáků

 11:35 - 12:50 ukázka dravců

vybíráme 40,- Kč na žáka + 40,- Kč je příspěvek SRPDŠ

(žáci, kteří neplatili SRPDŠ, platí plné vstupné 80,- Kč)

 

 TU a vyučující

 

 

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1