Rychlobruslení je disciplína ZODM, která je pořádána v Sokolově. Jediným zástupcem naší školy v olympiádě dětí a mládeže je Ondřej Kvasňovský z 9. A, a to právě v této disciplíně. Proto pojďme Ondrovi zafandit a podpořit ho, aby dosáhl co nejlepších výsledků.

Více

Publikováno 21. 1. 2020 7:18

Olympiády dětí a mládeže - trénink

V pátek 10. 1. proběhl trénink vedený bývalým českým běžcem na lyžích Milanem Šperlem, jak bylo avizováno v článku zde:

Více

Publikováno 16. 1. 2020 19:54

Odstávka provozu školní jídelny

21. 1. 2020 školní jídelna nevaří. Důvodem je odstávka teplé vody.

Více

Publikováno 16. 1. 2020 7:19

Úspěch chlapců i dívek ve stolním tenise

Ve středu 8.1.2020 se naši mladší žáci a žákyně zúčastnili okresního kola ve stolním tenisu. Oba týmy obsadily první příčky a postoupily do krajského kola. Tým mladších dívek Nela Kupčíková 7.C, Hana Trnková 7.A, postupují z krásného 1 místa.

Více

Publikováno 10. 1. 2020 14:15

Soutěž Mladý chemik

Datum konání: 8. 1. 2020

V regionálním kole (karlovarský a plzeňský kraj) se Michal Spišak umístil na krásném 19.místě, Linh Thuy Truongová na 33.místě a Kristína Koucká na 90.místě z celkového počtu soutěžících 898. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a neleníme a chystáme se na chemickou a fyzikální olympiádu.

Více

Autor: Mgr. Ivana Laslopová Publikováno 10. 1. 2020 8:49

OK v basketbalu - dívky

Dnešní OK v basketbalu patřilo dívkám. Ukázaly svou bojovnost, vytrvalost i herní taktiku.

Více

Publikováno 9. 1. 2020 18:35

OK v basketbalu - chlapci

Dnes se na šestce sehrálo OK v basketbalu. Turnaj byl na velmi dobré úrovni a bylo se na co dívat. Naši chlapci zaslouženě získali 2. místo a postup do KK.

Více

Publikováno 8. 1. 2020 20:47

Badatelský kroužek – shrnutí prvního pololetí fungování kroužku

Více

Autor: Mgr. I. Laslopová Publikováno 6. 1. 2020 19:54

Žáci změřili síly se svými učiteli

Tradiční vánoční sportovní den žáků 2. stupně a jejich učitelů zakončil kalendářní rok 2019 dne 20. 12.