Dnešní návštěva knihovny. Děti projevily velký zájem o přihlášku do knihovny. Někteří si přihlášku odnesly domů, na některé nezbyla, ale to nevadí, přihlášku je možné při první návštěvě knihovny vyplnit a podepsat dospělákem. Na rok se platí 50,-Kč. Více ve fotogalerii.