Základní škola Sokolov, Švabinského 1702

Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ – 1. STUPEŇ

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ – 1. STUPEŇ



Datum konání:
30.6.2017

Umístění našich žáků a žákyň v okresních a krajských kolech soutěží.

ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ – 1. STUPEŇ ŠKOLNÍ ROK - 2016/2017

Florbal – 21. 11. 2016 – OK – 2. místo

Brotánková Martina, Kudelásová Tereza – IV. A, Klečková Natálie – IV. B, Kavková Barbora – V. A, Hrbková Klára, Tomášková Veronika – V. C

Basketbal – 17. 1. 2017 – OK – 3. místo - chlapci

Marcinek Lukáš, Martínek Lukáš – III. A, Ulman Patrik, Zubanič Marek – III. B, Dostál Ladislav Jan – IV. A, Miko Jozef – IV. B, Malý Robert, Krejčí Tadeáš – V. A, Brešťanský Radim, Ondruš Martin – V. C

Basketbal – 18. 1. 2017 – OK – 1. místo a 26. 1. 2017 – 3. místo v KK - dívky

Szabó Kateřina – II. A, Novotná Elena - II. C, Wernerová Nicol – III. A, Převrátilová Veronika - III. C, Szabó Lucie - IV. A, Převrátilová Barbora, Baborovská Antonie, Jirglová Johana - V. A

Minivolejbal – 24 1. 2017 – OK – 3. místo

Szabó Kateřina, Trávník Filip – II. A, Imrich Kryštof, Hoferová Nicol - II. B, Radková Markéta, Röslerová Natálie, Ferenecová Nela – II. C

Matematická olympiáda - Z5 - 25. 1. 2017 – OK – 2. místo

Chmelík Stanislav – V. A

Čtenářská soutěž „Nekoktám ,čtu!“ - 20. 2. 2017 – regionální kolo – 3. místo

Bolcek Sebastien Alex – IV. B

Čtenářská soutěž „Nekoktám ,čtu!“ - 21. 2. 2017 – regionální kolo – 1. místo

Siničák Ondřej – V. C

Čtenářská soutěž „Nekoktám ,čtu!“ - 21. 2. 2017 – regionální kolo – 2. místo

Lázničková Eliška - V. A

Přehazovaná - 21 .2. 2017 – OK – 3. místo

Hrbková Klára, Brešťanský Radim, Smíšek Lukáš – V. C, Baborovská Antonie, Převrátilová Barbor – V. A, Dostál Ladislav Jan, Šlechta Radim – IV. A, Klečková Natálie – IV. B

Florbal – 22. 3. 2017 – OK – 1. místo

Křížek Jakub, Stockner Šimon – III. C, Šlechta Radim, Vopička Ondřej – IV. A, Horváth Adam - IV. C, Holec Jan, – V. A, Pitoňák Kryštof, Brešťanský Radim, Ondruš Martin – V. C

Vybíjená - 21 .4. – OK – 2. místo a 28. 4. 2017 - 3. místo v KK

Brotánková Martina – IV. A, Drahokoupilová Anna, Klečková Natálie – IV.B, Krůtová Eliška, Vondrysová Adéla - IV. C, Baborovská Antonie, Čopáková Andrea, Převrátilová Barbora – V. A, Hrbková Klára, Jandová Lea, Jurečková Tereza, Tomášková Veronika – V. C

Štafetový pohár - 10. 5. 2017 – OK – 3. místo

Šmídová Kristýna, Kyjovský Patrik, Mašková Viktorie – III. A, Dufková Nela, Maráková Tereza, Běhůmek Jaroslav, Mach Jan, Znamenáček Viktor – III. B, Trávník František – IV. A, Drahokoupilová Anna, Hrabáková Štěpánka, Hrabák Ondřej – IV. B, Baborovská Antonie – V. A, Hrbková Klára, Brešťanský Radim, Ondruš Martin – V. C

Petangue - 23. 5. 2017 – OK – 3. místo

Feitl Jakub – III. A, Zubanič Michal – III. B, Stockner Šimon – III. C, Dostál Ladislav Jan – IV. A, Chvostek Martin, Krejčí Tadeáš – V. A

Ringo - 1. 6. 2017 – OK – 2. místo

Šlechta Radim, Vopička Ondřej – IV. A, Smíšek Lukáš, Brešťanský Radim, Ondruš Martin - V. C


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5