Základní škola Sokolov, Švabinského 1702

Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Příměstský tábor

Příměstský táborDatum konání:
8.5.2018

Letos poprvé v termínu od 2. 7. do 6. 7. 2018 v naší škole proběhne příměstský tábor pro žáky

 

I. stupně.
Přihlášené děti přijdou ve dnech 2. 7. 2018 až 6. 7. 2018 ráno v 7:00 hodin do školy.

V pondělí se sejdeme před budovou II. stupně. Na vstupu do školy na další dny se pak s dětmi domluvíme samy. Domů pak budou odcházet každý den v 16:00 hodin.

Co je pro žáky v jednotlivé dny zajištěno?

Mohou se těšit na návštěvu hasičské stanice, celodenní výlet na statek Bernard - pečení chlebových placek, výroba svíčky, krmení zvířátek, atd., návštěvu muzea tady v Sokolově, rozhlednu Hard, zábavné centrum Fantazie, hry na hřištích ve škole i ve městě, barvení triček, opékání vuřtů na školní zahradě a mnoho dalšího.

Také děti čeká jedno velké překvapení!

Co jídlo a pití?

Stravovat se budeme v pizzerii Dolce Vita u Lidlu, kde nám připraví jídla, na kterých se s přihlášenými dětmi domluvíme. Pizza v jídelníčku ale určitě nebude.
Celý den budou k dispozici zásoby čisté vody a šťávy k doplňování podle potřeby.
V rámci celodenního výletu na statek Bernard děti budou obědvat vlastnoručně upečené chlebové placky. K nim si zvolí ze dvou druhů nabízené polévky.

Co budou mít děti každý den s sebou?

Snídaně probíhají doma. Každý den si děti v batůžku přinesou svačinu. V případě větších svačin (na odpoledne) bude možnost uložit je do lednice. Dále budou mít bačkory a vybavený penál (pastelky, fixy, tuhé lepidlo, nůžky). Bačkory a penál si mohou děti nechat v pondělí v učebně, kde se budeme ráno scházet a v pátek si pak věci odnesou zase domů.

Co s měnícím se počasím a vhodným oblečením?

Nabízíme možnost nechávat si ve škole věci jako je pláštěnka, gumáky, kraťasy, atd. Zkrátka věci, které nebudou muset děti nosit každý den z domu a podle potřeby se ve třídě mohou převléknout.

Všude jsou potřeba dokumenty

Takže i na příměstský tábor budeme potřebovat doklad o bezinfekčnosti a posudek o zdravotní způsobilosti. A v neposlední řadě i kopii kartičky pojištěnce, kterou přihlášení první den donesou s sebou, my okopírujeme a posléze vrátíme.

Na děti se těší vedoucí tábora paní učitelka M. Bláhová a G. Wernerová


Komentáře


 • 14. 1. 2019 14:00
  Kociánová Petra
  Tábor

  Dobrý den,

  mohu se zeptat, zda příměstský tábor bude i letos? Jestli ano, mohla by dcera dostat nějaké info nebo se to dozvím tady?
  Dcera chodí do 1.A Terezka Belancová


  děkuji Kociánová


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2