Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Příměstský tábor

Příměstský táborDatum konání:
8.5.2018

Letos poprvé v termínu od 2. 7. do 6. 7. 2018 v naší škole proběhne příměstský tábor pro žáky

 

I. stupně.
Přihlášené děti přijdou ve dnech 2. 7. 2018 až 6. 7. 2018 ráno v 7:00 hodin do školy.

V pondělí se sejdeme před budovou II. stupně. Na vstupu do školy na další dny se pak s dětmi domluvíme samy. Domů pak budou odcházet každý den v 16:00 hodin.

Co je pro žáky v jednotlivé dny zajištěno?

Mohou se těšit na návštěvu hasičské stanice, celodenní výlet na statek Bernard - pečení chlebových placek, výroba svíčky, krmení zvířátek, atd., návštěvu muzea tady v Sokolově, rozhlednu Hard, zábavné centrum Fantazie, hry na hřištích ve škole i ve městě, barvení triček, opékání vuřtů na školní zahradě a mnoho dalšího.

Také děti čeká jedno velké překvapení!

Co jídlo a pití?

Stravovat se budeme v pizzerii Dolce Vita u Lidlu, kde nám připraví jídla, na kterých se s přihlášenými dětmi domluvíme. Pizza v jídelníčku ale určitě nebude.
Celý den budou k dispozici zásoby čisté vody a šťávy k doplňování podle potřeby.
V rámci celodenního výletu na statek Bernard děti budou obědvat vlastnoručně upečené chlebové placky. K nim si zvolí ze dvou druhů nabízené polévky.

Co budou mít děti každý den s sebou?

Snídaně probíhají doma. Každý den si děti v batůžku přinesou svačinu. V případě větších svačin (na odpoledne) bude možnost uložit je do lednice. Dále budou mít bačkory a vybavený penál (pastelky, fixy, tuhé lepidlo, nůžky). Bačkory a penál si mohou děti nechat v pondělí v učebně, kde se budeme ráno scházet a v pátek si pak věci odnesou zase domů.

Co s měnícím se počasím a vhodným oblečením?

Nabízíme možnost nechávat si ve škole věci jako je pláštěnka, gumáky, kraťasy, atd. Zkrátka věci, které nebudou muset děti nosit každý den z domu a podle potřeby se ve třídě mohou převléknout.

Všude jsou potřeba dokumenty

Takže i na příměstský tábor budeme potřebovat doklad o bezinfekčnosti a posudek o zdravotní způsobilosti. A v neposlední řadě i kopii kartičky pojištěnce, kterou přihlášení první den donesou s sebou, my okopírujeme a posléze vrátíme.

Na děti se těší vedoucí tábora paní učitelka M. Bláhová a G. Wernerová


Komentáře


 • 14. 1. 2019 14:00
  Kociánová Petra
  Tábor

  Dobrý den,

  mohu se zeptat, zda příměstský tábor bude i letos? Jestli ano, mohla by dcera dostat nějaké info nebo se to dozvím tady?
  Dcera chodí do 1.A Terezka Belancová


  děkuji Kociánová


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30