Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Pozvánka na besedu: Kriminalita, gangy a drogy

Pozvánka na besedu: Kriminalita, gangy a drogyVážení rodiče,
mnohokrát vám děkujeme za spolupráci při vzdělávání vašich dětí. Věřte, že i my učitelé jsme se snažili, abychom minimalizovali dopady pandemie na vzdělávání našich žáků. Samozřejmě si uvědomujeme, jak náročné bylo období pandemie zvláště pro rodiny s dětmi, vždyť také my učitelé máme rodiny a děti.

 

Narušení denního režimu a sociálních kontaktů s vrstevníky, zrušení organizované volnočasové činnosti a sportovních aktivit, mnoho volného času a dlouhé sezení u počítačů, mohly vést i k tomu, že se vaše děti ocitly na hranici zákonnosti. Možná máte obavy, zda vaše dítě neexperimentuje s drogami, nebo zda nad ním nezískává moc nějaká podezřelá partička. Možná jste si naopak všimli, že se vaše dítě náhle uzavřelo do sebe, že se bojí chodit ven, a bojíte se, že se naopak mohlo stát terčem nějakého útoku dětského gangu. Rádi byste se dozvěděli, co můžete pro své děti udělat. Potřebovali byste konkrétní informace, kam se v Sokolově můžete obrátit o pomoc. Chcete se raději informovat předem pro případ, kdyby se něco podobného stalo?

 

Chtěli bychom vás pozvat k besedě, kterou naše škola připravila ve spolupráci s Městskou policií Sokolova a obecně prospěšnou společností KOTEC, na téma: Kriminalita, gangy a drogy. Beseda proběhne v naší škole 26.5. 2021 od 15 hodin v učebně VI.A (přízemí budovy 2. stupně). Bude možné položit také anonymní dotazy. Pokud byste dali raději přednost online přenosu, napište nám, pošleme vám odkaz k připojení. Při osobní účasti bude nutný respirátor. Rádi vás uvidíme, rádi s vámi budeme spolupracovat a možná i něco málo společnými silami změníme k lepšímu.

 

Těšíme se na Vás.


Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3