Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Poděkování školnímu pěveckému sboru

Poděkování školnímu pěveckému sboruNa škole již velmi dlouho působí pěvecký školní sbor, který za celou dobu prošel mnoha změnami.

Nejvíce se podepsalo covidové období, které existenci sboru málem ukončilo. Nakonec se podařilo členy sboru udržet a naopak rozšířit počet zpěváčků.

Sbormistryní je Mgr. Dana Brožíková, členy jsou žákyně a žák: Sofie Burešová, Alice Anna Gundackerová, Kamila Žigová, Dominika Krejčí, Lola Ridziková, Nela Svobodová, Barbora Mudrová, Tereza Belancová, Monika Ihueze, Jakub Janouš, Natálie Brejšová, Renata Vetchá, Anna Luzarová a Stella Houdková. Součástí osazenstva jsou i 3 pedagožky a dokonce i místní kapela Wostrey, která doprovází sbor na kytary a housle. Vedoucím této kapely je náš plavčík pan Adam Gundacker.

Díky této skvělé kombinaci dostal sbor nový nádech a stal se součástí života města Sokolov.

Kromě školních vystoupení, jako je poslední zvonění, vánoční zpívání se stal součástí i vánočního vystoupení pro husitskou církev,  vystupoval v domě s pečovatelskou službou na Vítězné u příležitosti MDŽ, zpíval pro seniory v novém pečovatelském domě. Stal se částí programu Sokolovského kulturního léta a v červenci  zajistí i vystoupení před naší školou. 

Moc děkujeme nejen za krásné písničky, ale i za to, že dokáží svoji přítomností vyloudit úsměv i na rtech potřebných a osamocených lidí.

Přejeme krásné prázdniny a těšíme se na další hudební chvíle.

 


Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4