Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Krajské kolo v plavání 2023

Krajské kolo v plavání 2023

Ve čtvrtek 16. 2. 2023 proběhlo ve školním bazénu ZŠ Ostrov odložené krajské kolo soutěže v plavání, ve kterém naše družstvo vybojovalo krásné druhé místo. Gratulujeme zejména Lukáši Berkovi, který nenašel přemožitele v kategorii volný způsob. Druhý v této kategorii skončil také žák naší školy Jaroslav Dvořák. Druhá místa obsadili Jan Širmer (znak), Barbora Laslopová (znak), Barbora Mudrová (prsa), třetí místo vybojovala Adéla Imrichová v kategorii volný způsob. Děkujeme také Samovi Šalkovi, Matěji Šlechtovi, Matyáši Chroustovi, Matyáši Pickovi, Sofii Burešové, Adéle Kopačkové a Kláře Procházkové, kteří pomohli získat cenná druhá místa ve štafetách.

Naše škola si tímto umístěním upevnila průběžné druhé místo ve sportovních soutěžích prvního stupně v Karlovarském kraji.