Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Halový fotbal, házená, florbal

Halový fotbal, házená, florbal

V jednom týdnu se žáci naší školy zúčastnili hned 3 soutěží.

V pondělí 30.10. se osmáci a deváťáci umístili na 4. místě v halovém fotbalu a to v zastoupení:
Klemm Nicolas, Kutlák Dominik, Pařízek Jakub, Stupka Pišta, Kyjovský Matyáš, Bureš Martin, Hlaváč David, Hronek Filip.

Ve středu 1.11. se žáci i žákyně 6.-9. tříd umístili na 3. místě na okresním kole v házené. Nominovaní hoši:
Bureš Martin, Kyjovský Maty, Sladomel Lukáš, Bílý Lukáš, Fritsch Pepa, Sedlák Jan, Hlaváč David,
Špiřík Jan, Pařízek Jakub, Kutlák Dominik, Hronek Filip
Nominované dívky:
Hoferová Nicol, Kopačková Adéla, Zemanová Lucie, Holejšovská Adéla, Janča Pham, Vrbeníková Míša, Csipková Markéta, Jurečková Markéta

Poslední soutěží byl turnaj ve florbalu 6. a 7. třídy. Konal se u nás ve škole (okrskové kolo).

Družstvo žákyň ve složení Ihueze Monica, Ferenecová Natka, Kopačková Adéla, Imrichová Adéla, Strýčková Valentýna, Lieblová Verča, Machová Natka, Marynčuková Petra se umístilo na 3. místě.
Družstvo chlapců se umístilo na 4. místě. Reprezentovali nás Koucký Josef, Martykán Ondra, Šedivec Filip, Szep Aleš, Zeman Patrik, Zuber Tomáš, Hadrava Jiří, Prchal Tomáš, Macek Šimon.