Základní škola Sokolov, Švabinského 1702

Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Příměstské tábory > Příměstský tábor „Cestovatelů a objevitelů“

Příměstský tábor „Cestovatelů a objevitelů“Opět v naší škole proběhne příměstský tábor pro žáky I. stupně pod vedením vyučujících G. Wernerové a M. Bláhové v termínech:

 

     PLÁNUJEME

 

Přihlášené děti přijdou ve dnech vybraného turnusu ráno v 7:00 hodin do školy. Ráno sejdeme před budovou I. stupně.  Domů pak budou odcházet každý den v  15:00 hodin.

Co je pro žáky v jednotlivé dny zajištěno?

Mohou se těšit na návštěvu lanového centra Trinity, podhradí Chebského hradu, rozhledny, Záchranného kruhu KV, policie, herního centra, dále pak na hry na hřištích ve škole i ve městě, zdobení kšiltovek nebo triček a mnoho dalšího.

Co jídlo a pití?

Stravovat se budeme ve stravovně Krufin. Celý den budou k dispozici zásoby čisté vody a šťávy. V rámci celodenních výletů je zajištěno stravování v místě.

Co budou mít děti každý den s sebou?

Snídaně probíhají doma. Každý den si děti v batůžku přinesou svačinu. V případě větších svačin (na odpoledne) bude možnost uložit je do lednice. Dále budou mít bačkory a vybavený penál (pastelky, fixy, tuhé lepidlo, nůžky). Bačkory a penál si mohou děti nechat v pondělí v učebně, kde se budeme ráno scházet a poslední den tábora si pak věci odnesou zase domů.

Co s měnícím se počasím a vhodným oblečením?

Nabízíme možnost nechávat si ve škole věci jako je pláštěnka, gumáky, kraťasy, atd. Zkrátka věci, které nebudou muset děti nosit každý den z domu a podle potřeby se ve třídě převléknou.

Všude jsou potřeba dokumenty

I na příměstský tábor budeme potřebovat doklad o bezinfekčnosti a posudek o zdravotní způsobilosti. Tiskopis si přihlášené děti mohou vyzvednout ve škole. Můžete si je také stáhnout zde:

A v neposlední řadě je potřeba i kartička pojištěnce, kterou přihlášení první den přinesou s sebou, my okopírujeme a posléze vrátíme.

Cena

......... Kč

Vratný stornopoplatek při odhlášení dítěte z tábora max 14 dní před zahájením činí 50%.

 


Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6