Základní škola Sokolov, Švabinského 1702

Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Příměstské tábory > OBNOVENO! Pobytový letní tábor v Bad Lausicu 9. srpna - 16. srpna 2020

OBNOVENO! Pobytový letní tábor v Bad Lausicu 9. srpna - 16. srpna 2020Prodlužujeme možnost přihlášení a zaplacení zálohy a doplatku na tábory do pátku 17. 7. 2020.

Neváhejte a pošlete přihlášku co nejdříve. Nelekejte se jiného data na přihlášce. Na předání platby je potřeba se domluvit e-mailem s vedoucí tábora.

 

Přihlási-li se však málo dětí, bude tábor zrušen. V takovém případě bude platba za tábor vrácena v plné výši.

Přihlášky a veškeré dokumenty, prosím, posílejte elektronicky vedoucímu vámi vybraného běhu. E-mailová adresa je uvedene na přihlášce.

 

Platba

  • Žáci, kteří DOCHÁZÍ do školy, předají platbu vyučujícímu ve své výukové skupině.
  • Uhrazení táborů těch, kteří do školy NEDOCHÁZÍ, upřesní vedoucí vámi vybraného běhu, kterému elektronicky pošlete potřebnou dokumentaci.


 

II. běh pobytového letního tábora

Česko-německé setkání mladých / Deutsch-Tschechische Jugendbegegnung „Muldental – Marathon“           

 

Termín konání: od 9. srpna do 16. srpna

 

Běh je určen pro všechny žáky školy.

Vedoucí Bc. L. Křenková: Mezinárodní pobytový tábor v saském Bad Lausick, Buchheim, je v pořadí již páté letní setkání našich žáků s německými dětmi. Tábor je určen pro všechny žáky naší školy, kteří chtějí poznat nové kamarády, zdokonalit se v cizím jazyce a poznat nová zajímavá místa. Pobyt je zaměřený na zdravý životní styl, na smysluplné využití volného času a v neposlední řadě se zde děti učí komunikovat v cizím jazyce. Program je bohatý, děti spolu hrají hry, sportují, tančí, součástí programu je také exkurze do nějakého významného místa, např. letiště Leipzig nebo státní televize, jezdíme se koupat, navštívíme hrad v okolí nebo přijedou zajímaví lidé za námi s nabídkou her či besedy.

Cena pobytu je pro české děti 115 €, cena zahrnuje dopravu, ubytování, plnou penzi, vstupy do kulturních a sportovních zařízení, základní pojištění majetku provozovatele.
Zálohu 86 € je potřeba uhradit nejpozději do konce dubna a doplatek 29 € nejpozději do 5. června. Zálohu odevzdávejte společně s přihláškou.
Cena 115 € – záloha z této částky je 86 €.

 

Přihlášku na pobytový tábor najdete níže. Řádně vyplněnou přihlášku odevzdejte vedoucí tábora co nejdříve společně se zálohou nejpozději však do 25. června 2020 je potřeba uhradit doplatek. Dále do pátku 26. června 2020 odevzdejte vedoucí tábora potvrzení od lékaře a v den nástupu na příměstský tábor odevzdáte bezinfekčnost dítěte.

Přihlášky, potvrzení lékaře a bezinfekčnost najdete ke stažení níže. Vše si pečlivě přečtěte a řádně vyplňte.

Stornopoplatek je do 3 týdnů před zahájením pobytového tábora 50%. Do 2 týdnů před zahájením pobytového tábora je stornopoplatek 75%. Později není možné platbu za tábor vrátit. Můžete však zajistit za dítě, které se nemůže tábora zúčastnit z důvodu prokázané nemoci, náhradníka ve stejné věkové kategorii.

 

 

Dokumenty ke stažení:

Podrobnosti

Přihláška

Potvrzení o zdravotním stavu dítěte

Bezinfekčnost


Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4