V letošní poslední Tvůrčí dílně jsme se rozloučili výrobou a kreslením mandal. Děti činnost bavila a jak se jim mandaly povedly, posuďte sami.

Více

Autor: Mgr. M. Hadravová Publikováno 31. 5. 2023 17:47

Pohádkově-muzikálový koncert

Koncert plný pohádkových a muzikálových melodií. Žáci přípravné třídy a I. stupně si při koncertu zazpívali i zatančili.

Více

Autor: MB Publikováno 30. 5. 2023 22:55

Čtení žáků z 5.A v MŠ

Ve dnech 23. 5. a 26. 5. četli žáci 5.A již podruhé v MŠ Alšova a v MŠ M. Majerové.

Více

Autor: Mgr. I. Vakešová Publikováno 28. 5. 2023 16:15

Čtení žáků z 5.B v MŠ

5. B byla letos již podruhé číst dětem v MŠ na dobré spinkání po obědě.

Více

Autor: Mgr. A. Mašková Publikováno 27. 5. 2023 20:02

3. místo - atletický trojboj

Dnešní OK v Atletickém trojboji nám přineslo 3. místo, a to hned 2x .

Více

Autor: Mgr. A. Mašková Publikováno 25. 5. 2023 18:06

Za zvířátky do DDM - přípravná třída

Ve středu 24. 5. 2023 byly děti z přípravné třídy v DDM: Chovatelský kroužek - zvířátka.

Více

Autor: MB Publikováno 24. 5. 2023 19:16

Přípravná třída si pohrála se smysly v knihovně

Přípravná třída  si pohrála se smysly v knihovně. Pro děti byly připravené zajímavé soutěže.

Více

Autor: MB Publikováno 24. 5. 2023 19:04

Pohár rozhlasu 2023

V uplynulých dnech se vybraní žáci naší školy zúčastnili atletických závodů “Pohár rozhlasu”, kde obsadili krásná místa.

Více

Autor: Václav Vyskočil Publikováno 22. 5. 2023 8:20

Jan Matějka - Sportovec Karlovarského kraje 2022

Při slavnostním vyhlašování nejlepších sportovců Karlovarského kraje za rok 2022 byl oceněn v kategorii jednotlivec náš žák Jan Matějka, který získal na ME ve vzpírání dvě bronzové medaile.