Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Úspěšné závody v okresním kole v plavání

Úspěšné závody v okresním kole v plavání

Družstvo plavců 1. stupně naší školy vybojovalo zlaté medaile v okresním kole soutěže v plavání. V soutěži jednotlivců získal Jaroslav Dvořák (4. A) 1. místo v závodě volným způsobem, mezi dívkami byla ve stejné kategorii nejrychlejší Lucie Kaiserová (5. B). Ve znaku naši závodníci obsadili hned první tři místa. Jakub Švehla (5. A) první, Lukáš Berka (3. B) druhé a Jan Širmer (4. A) třetí místo. Ve stejné kategorii mezi dívkami přidala třetí místo také Nelly Tlamková (4. A). K zisku zlatých medailí pomohli družstvu také další plavci: Matyáš Chroust (4. A), Adéla Kopačková, Natálie Ferenecová, Klára Procházková (všechny ze 4. C) a Petra Marynčuková (5. A). V závodě štafet získali chlapci 1. místo v polohové štafetě i ve štafetě 6x 25 m volným způsobem. Dívky obsadily v obou štafetách krásné druhé místo. Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy. Děkujeme také žákům 8. A, kteří se podíleli na organizaci závodů.