Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Úspěch v atletickém čtyřboji

Úspěch v atletickém čtyřboji

Ve dnech 17.9. a 19.9. se na atletickém stadionu ŠAK v Chodově konalo okresní kolo atletického čtyřboj.

Naší školu reprezentovali žáci ve všech kategorií.

Mladší žáci a žákyně ze 6. a 7. ročníků si na svých výkonech vyzkoušeli své hranice a nasbírali zkušenosti ve spolupráci v týmu. Dívky Štěpánka Hrabáková 7.A, Hana Trnková 7.A, Natálie Klečková 7.B, Anna Havelková 6.A, Nela Dufková 6.A se umístily na pěkném 6. místě. Za zmínku stojí veliká bojovnost chlapců Františka Trávníka, Adama Horvátha, Radima Šlechty ze 7.A, kteří kvůli nemoci měli tým o dva chlapce oslabený, i přesto, nic nevzdali a umístili se na 8. místě.

Starší žáci a žákyně ze 8. a 9. ročníků podali skvělé výkony, kterými si zajistili přední příčky. Dívky Markéta Valašíková 9.A, Michaela Pechová 9.A, Antonie Baborovská 8.A, Klára Hrbková 8.A Klára Nováková 8.B se umístily na krásném 2. místě, kterým si zajistily postup do krajského kola a chlapci Antonín Vrba 9.A, Paul Jean Prajka 9.A, Filip Husák 8.A, Nguyen Guy Phu 8.A, Radim Břešťanský 8.B přebírali medaile za krásné 3. místo.

Na stupínek vítězů se poté znovu postavili žáci Michela Pechová a Antonín Vrba z 9. A za 3. místo v celkovém hodnocení jednotlivců.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k postupu.