Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Olympijském pětiboji - zlato

Olympijském pětiboji - zlato



Tým sportovců z 1. stupně naší školy ve složení Tomáš Stingl, Patrik Žiga, Dan Novák, Theodor Veits, Bartoloměj Veits, Eliška Ďurinová, Emma Hagenhoferová, Nela Gränzer, Eliška Krčmová a Rozálie Laslopová dosáhl skvělého úspěchu v Olympijském pětiboji, kde vybojoval zlaté medaile.

Kromě týmového triumfu byli za své výkony individuálně oceněni také Eliška Krčmová a Tomáš Stingl, kteří byli vyhlášeni nejúspěšnějšími sportovci soutěže.

 


Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5