Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Bronzoví v krajském kole plavání

Bronzoví v krajském kole plavání

Také v krajském kole soutěže v plavání naše družstvo 1. stupně zabojovalo a získalo pro naši školu krásné třetí místo. Naše výsledky bohužel ovlivnil fakt, že někteří naši nejlepší závodníci museli do karantény. Přesto naši závodníci získali v soutěžích jednotlivců i stupně nejvyšší a zejména chlapci se pěkně umístili i v soutěžích štafet. V soutěži jednotlivců získal Jiří Hadrava (5.B) 1. místo v plaveckém stylu prsa, mezi dívkami byla v kategorii volný způsob nejrychlejší Lucie Kaiserová (5.B).  Ve stejné kategorii vybojoval Jaroslav Dvořák (4.A) 2. místo a Lukáš Berka 4. místo (3.B). Druhé místo v kategorii znak přidala mezi dívkami také Barbora Laslopová (4.B). K zisku bronzových medailí pomohli družstvu také další plavci: Matyáš Záruba, Natálie Ferenecová, Klára Procházková (všichni ze 4.C), Adéla Imrichová, Katka Truong (4.B), Matyáš Chroust a Jan Širmer (4.A). Děkujeme také Ondřeji Martykánovi, Sebastianu Paczesnému (4.B) a Emě Boučkové (5.B), kteří byli připraveni zastoupit nemocné žáky. V závodě štafet získali chlapci 1. místo v polohové štafetě a 2. místo ve štafetě 6x 25 m volným způsobem. Dívky obsadily v obou štafetách čtvrté místo. Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy. Děkujeme také žákům 8.A, kteří se podíleli na organizaci závodů.