Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Adaptační pobyt 8.C Pernink

Adaptační pobyt 8.C PerninkDen první:

Společné zážitky začínají ráno na nádraží v Sokolově, cesta vlakem jde hladce, ve čtvrt na deset jsme u penzionu. Následuje ubytování, seznámení s programem a bezpečností, výborný oběd, po poledním klidu procházka na rašeliniště a prohlídka náměstí a lesoparku. Před večeří ještě fotbal a volejbal, po jídle společenské hry, karaoke , zkrátka dobře využitý den.

Den druhý ve znamení našeho krásného krajského města aneb výlet do Karlových Varů motorákem. Procházka lázeňskými lesy na rozhlednu Diana, návštěva motýlího domu, Jelení skok, lázeňská kolonáda i centrum města. Večer nás čekala beseda se zdejším záchranářem a matikářem v jedné osobě, dozvěděli jsme se mnoho zajímavého o dobrovolnické práci členů horské služby. Na závěr dne ještě kino, popcorn a spát ať jsme fit na další den.

Den třetí: snídaně byla dnes jako v grand Hotelu, alespoň jsme měli dost sil na turistiku, pěší výlet do Horní Blatné provázelo slunečné počasí, návštěva Blatenského vrchu s rozhlednou, výborný oběd v cukrárně U paní Barbory.. Poté se nám počasí trochu pokazilo, vyrazili jsme tedy zpět do penzionu. Třídnické aktivity, kreativní činnosti a míčové hry vyplnily zbytek dne. Zítra nás čeká další poznávání našeho kraje.

Den čtvrtý: po vydatné snídani jsme vyrazili po stopách horníků, Abertamy, muzeum a cesta časem do doby těžby stříbra, pozůstatky těžby, největší propadlina Červená jáma. Poučný den vystřídaly hry, opékání buřtů a na závěr noční bojovka.


Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4