Bakaláři
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Aadaptační pobyt 1. A a 1. C

Aadaptační pobyt 1. A a 1. CPobyt si prvňáčci užili v penzionu ve Skalné u Chebu

Po ubytování, proběhly hrátky na místním hřišti, zbaštil se skvělý oběd, kreslil se deníček, výletovalo se do Chebu na hrad, probendil se volnočasový a sportovní areál Krajinka. Po návratu večeře s požadavky na přídavek, navlékaní korálků, hraní her a nakonec spinkání.
Následující den se třídy po skvělé snídani podívaly po obci, kde jsou ubytované. A protože všechny děti ví, že bydlení je důležité, stavěly v místním parku domečky. Ale pozor! Nejen skřítkům, ale také prý králíčkům. Po obědě strávily čas kreslením pohledů a pak si šly užít odpoledne s bílou paní na místní hrad Vildštejn, kde je také rytíř učil střílet z luku. Večer se četly psaníčka a pohledy a špitala tajemství. A to ne ledajaká. Paní učitelky se například dozvěděly, kdo koho miluje. Dobrou noc, milí rodiče.
Další den začal překvapivě útokem na palačinkový podnos a pomerančový džus. (Pozn. redakce: zažívací potíže nenastaly) Pak pošťačka Gábina a Boženka rozdaly hordy pohledů, děti nakreslily další část deníčku a vydali jsme se pokořit olympijské rekordy v přeskoku přes gumu, slalomu kolem kuželů, házení míče na strom, přeskoku přes švihadlo, strefovaní se do brány a přenosu jednorožce z bodu A do bodu UDRŽ TO NA HLAVĚ.
Odpoledne přivítal děti Lesopark Amerika ve Františkových Lázních. Po procházce zpátky do města se konečně s úlevou utratily peníze, co naše prvňáčky celou dobu tak pálily v peněžence. Nakonec jsme se zastavili u Františka. To, co vidíte na fotkách, milí rodiče, to od nás nemají.

Po kliknutí na snímek se otevře fotogalerie:


Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2